قوانین سرویس دهی به کاربران

قوانین سرویس دهی به کاربران

 سیب اس ام اس پنل متعهد مي گردد كه در قبال دريافت مبلغ تعيين شده، خدمات پیام کوتاه را با شرايط ذكر شده در مشخصات مجموعه ها و همچنين انتخاب كاربر، با توجه به فرمي كه كاربر ارسال مي كند، به وي ارائه نمايد :
1. عودت مبلغ تا 6 ماه امکان پذیر میباشد و این عودت تنها در شرایط زیر معتبر است.
2.اختلال پیش بینی نشده در شبکه سرور و خرابی و عدم بررسی شرکت به مدت 72 ساعت کاری(این بند صرفا در صورت عدم رسیدگی شرکت و عدم دریافت پاسخ از طرف شرکت طی این دوره است).
3. متقاضي متعهد مي گردد كه نام اختصاصي و رمز عبور اختصاص يافته به خود را كه توسط سیب اس ام اس پنل به وي اطلاع داده خواهد شد، نزد خود محفوظ نگه داشته و به فرد ديگري انتقال ندهد.
متقاضي همچنين متعهد مي شود كه حق استفاده از خدمات ارائه شده مندرج در اين فرم را در طول مدت استفاده از اين خدمات، بدون اجازه سیب اس ام اس پنل به غير واگذار ننمايد.
4. سیب اس ام اس پنل جهت تماس با شما، نياز دارد كه همواره مشخصات شما مندرج در فرم سفارش، مانند آدرس محل، تلفن تماس و ايميل شما را در اختيار داشته باشد. لذا ضروري است كه متقاضي در صورت تغيير مشخصات خود، موارد جديد را هرچه سريعتر به سیب اس ام اس پنل اطلاع دهد در غير اين صورت سیب اس ام اس پنل هيچ مسئوليتي را در اين قبال آن نمي پذيرد.همچنین سیب اس ام اس پنل میتواند در هر زمان سرویس های مشترکانی را که اطلاعات واقعی وارد نکرده اند مسدود نمایند.
5. اسناد و دفاتر و گزارشات و همچنين عمليات الكترونيکي ضبط شده در سيستم كامپيوتري سیب اس ام اس پنل در مقابل ادعاي کاربران، سند و دليل معتبر خواهند بود.
6. مشترک متعهد میگردد در تیکت ها و روابط خود با تیم پشتیبانی سیب اس ام اس پنل از به کار بردن هرگونه موارد توهین آمیز،فحاشی،به کار بردن کلمات نادرست و همچنین شوخی های نامربوط خودداری کند در صورت مشاهده چنین مواردی سیب اس ام اس پنل مجاز است حساب کاربر را با توجه به نظر کارشناسی از 1 تا 100 روز مسدود و یا جریمه نقدی کند
در این شرایط امکان لغو سرویس نخواهد بود.و سیب اس ام اس پنل این حق را برای خود خواهد داشت نسبت به شکایت رسمی علیه کاربر خاطی اقدام نمائید همچنین در صورت داشتن هرگونه شکایت و اعتراض نسبت به سرویس ها کاربر متعهد میشود این دسته از مسائل را صرفا در محاکم معتبر قضایی ادعا نماید و هرگونه ادعا در محافل مجازی منجر به شکایت از طرف شرکت خواهد شد.
7. کاربر متعهد میشود از سرویس خریداری شده برای موارد فیلترینگ استفاده نکند و در صورت استفاده بدون حق گارانتی مسدود و حذف خواهد شد
8. کاربرسیب اس ام اس پنل متعهد میشود در عنواین درخواست های خود از کلمات صحیح به کار ببرد در غیر اینصورت سیب اس ام اس پنل مجاز به جریمه کاربر طبق نظر کارشناسی شده است.
9. مشترک استفاده کننده از سرویس های سیب اس ام اس پنل الزما میبایست اطلاعات کاملا دقیق (مشخصات فردی)خود را وارد نمائید و در هر زمان مورد بررسی سیب اس ام اس پنل قرار گیرد و در صورت اشکال در اطلاعات سیب اس ام اس پنل مجاز به مسدود کردن حساب کاربر است و در این شرایط کاربر میبایست نسبت به اصلاح مشخصات اقدام نمائید و برای این شرایط گارانتی شامل نمیشود
10. سیب اس ام اس پنل در هر زمان بنا به صلاح دید و سیاست کاری مجموعه مجاز به تغییر تعرفه ها (تعرفه خطوط اختصاصی – تعرفه های پیامکی ) بوده است
11.پاسخگویی به تیکت های فنی و فروش طی 24 الی 48 ساعت انجام شده و موارد فنی که نیاز به رسیدگی دارد طبق نظر کارشناسی مسئولان سیب اس ام اس پنل میتواند طبق ساعات اعلامی مسئولان در انتظار باشد.
12-کاربرانی که پنل های کاربری رایگان دریافت کرده اند درصورت درخواست هزینه تمدید سرویس کاربر میبایست طی 24 ساعت اقدام به تمدید پنل کاربری کند در صورت عدم تمدید مسئولیست حذف اکانت کاربری بر عهده خود کاربر میباشد.
13- تمامی کاربران سیب اس ام اس پنل دارایی قراردادنامه کتبی بوده و ملزم به رعایت قوانین قراردادنامه میباشند.

قوانین عمومی سرویس دهی به کاربران سامانه

دقت نمایید کلیه پیامک های ارسالي شما تحت کنترل دقیق سیستم مانیتورینگ می باشد و از آنجایی که این سامانه جهت اطلاع رسانی، تبلیغات و موارد اینچنین طراحی شده، هرگونه پیامک با محتوای ذیل جرم محسوب شده و در صورت مشاهده، سریعا مراتب به صورت آنلاین به پلیس فتا گزارش خواهد شد و هیچ وجهی به کاربر عودت داده نمي گردد.
1.استفاده از کلیه سرویس های سیب اس ام اس پنل به عنوان عبور از موارد غیر مجاز (فیلتیرینگ) کشور جمهوری اسلامی ایران کاملا غیر مجاز بوده و هرگونه استفاده از پنل های کاربری ،نمایندگی و… برای ارائه خدمات آموزش فروش و… در این رابطه باعث مسدود شدن اکانت مربوطه به صروت دائم و عدم برگشت هزینه خواهد شد..
2- کلیه پیامک ها با محتوای غیر اخلاقی، توهین، شوخی، جوک، اعلام برنده شدن یا ارائه جایزه، سرکار گذاشتن از طریق پیامک (حتی دوستان و آشنایان)، اخاذی، ارسال پیامک از طرف بانک یا اپراتور ها (همراه اول و ایرانسل) و ارسال هرگونه پیامک که به نحوی فرستنده در آن مشخص نباشد.
3- کلیه پیامک ها در حوزه پزشکی، پیراپزشکی، دارویی، آرایشی – بهداشتی، ترک اعتیاد و … بدون مجوز رسمی از وزارت بهداشت و نامه کتبی از سازمان نظام پزشکی کشور.
4- ارائه تسهیلات و وام های بانکی، خرید و فروش فیش حج، تور های داخلی و خارجی بدون مجوز.
5- هرگونه پیامک که با اصول و مباني دين اسلام و قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران مغايرت داشته باشد.
6- پیامک هایی که باعث تشويش اذهان عمومي گردد و به اخلاق حسنه حاكم بر جامعه آسيب رساند.
7- پیامک هایی که با سياستهاي فرهنگي، اجتماعي و اقتصادي كشور مغايرت داشته باشد.
8- ارسال پيامک هاي جعلي از طرف شرکت ها و بانک ها با محتواي مشترک گرامي شما برنده …. شده ايد و …
9- ارسال هرگونه پيامک از طرف نهاد هاي دولتي و امنيتي مانند مخابرات، وزارت اطلاعات، نيروي انتظامي و…
10- تبليغ وب سايت ها، سرويس ها و يا کالاهايي که بر خلاف قوانين جمهوري اسلامي ايران مي باشند.
11- به دليل فيلترينگ شديد مخابرات، کاربر موظف است قبل از ارسال پيام انبوه، يک بار به صورت تست، متن مورد نظر را بر روي گوشي همراه خود ارسال نموده و از رسيدن آن به گوشي اطمينان حاصل فرمايد. در صورت فيلتر شدن پيام ها، اين سامانه مسئوليتي بر عهده نمي گيرد.
12- ارسال پیامک با محتوای فروش “زمین” در شمال کشور ممنوع بوده و در سایر نقاط، می بایست در متن پیامک، شماره ثابت ذکر گردد.

قوانین صدور فاکتور به کاربران

دقت نمایید کلیه فاکتورهای صادر شده برای خرید طبق قوانین زیر ارائه خواهد شد :
1-قبل از درخواست فاکتور خرید پنل کاربری یا خرید شارژ پیامکی با واحد فروش تماس حاصل فرماید و موضوع درخواست فاکتور خرید را مطرح کنید.
2-در صورت درخواست فاکتور 10 ریال به تعرفه های پیامکی شما اضافه خواهد شدو شما میبایست قبل از خرید شارژ 10 ریال به تعرفه های پیامکی شما اضافه شده باشد،
درصورت عدم توجه به این موضوع مسئولیت تمامی موارد بر عهده کاربر خواهد بود و میبایست جبران خسارت نماید.
3- توجه داشته باشید 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده به مبلغ های خرید پنل کاربری و خرید شارژ پیامکی اضافه خواهد شد و مطقابلا” هزینه های مربوطه دریافت میگردد..
4-فاکتور خرید شارژ پیامکی تنها برای مبالغ 10 میلیون تومان به بالا صادر میگردد کمتر از این مبالغ به هیچ عنوان فاکتور صادر نمیگردد.
5-برای خرید خط اختصاصی کاربر فاکتوری صادر نمیگردد در صورت نیاز به فاکتور خرید خط اختصاصی از واحد فروش درخواست کنید تا هزینه خرید خط اختصاصی را نیز به فاکتور خرید اضافه کند.
6-کاربرگرامی فاکتور رسمی دارایی تنها به نام شخص خود کاربر یا مدیرعامل صادر میگردد و سایر اشخاص قابل قبول نمیباشد.
7- در حال حاضر امکان صدور فاکتور بصورت الکترونیکی و چاپ رنگی وجود دارد.
8- بنا به درخواست مشتری هزینه صدور فاکتور به صورت الکترونیکی رایگان بوده و چاپ رنگی و ارسال برای مشتری با هزینه امکان پذیر میباشد.
9- نحوه درخواست صدور فاکتور از وب سایت بصورت آنلاین بوده و جهت فعالسازی دریافت فاکتور رسمی میبایست با با واحد فروش تماس حاصل فرماید .
10- مدت زمان صدور فاکتور 24الی 72 ساعت میباشد.
11- هرگونه سو استفاده از فاکتورهای صادرشده توسط سیب اس ام اس پنل پیگرد قانونی در برخواهد داشت.

تاریخ نگارش قوانین : سال 1395 الی 1405 معتبر میباشد.