پنل پیامکی شرکت های بازرگانی و خدماتی – سیب اس ام اس پنل

ارسال پیامک برای شرکت های بازرگانی و خدماتی

اولین سوالی که ممکن است به ذهن شما خطور کند این است که آیا شرکت های بازرگانی و خدماتی نیز به پیام کوتاه سیب اس ام اس پنل نباز دارند یا خیر ؟
حال در هشت مورد اساسی ، سیب اس ام اس پنل به شما خواهد گفت که شما نیز به سیب اس ام اس پنل برای اطلاع رسانی های خود نیاز دارید :
1- عرضه لوازم جانبی کالایی که مشتری خریده است را با ارسال یک پیام به وی اطلاع دهید. مشتری با خواندن این پیام به این باور می رسد که همواره او را به یاد دارید.
مثلا : مشتری گرامی عرضه مدلهای جدید کیف لپ تاپ شروع شد.
2- لیست کالاهای جدیدی که عرضه می کنید به همراه تخفیفی که برای مشتريان قديمی در نظر گرفته اید را از طریق پیام کوتاه برای مشتری ارسال کنید. این کار مشتری را به خریدهای بعدی ترغیب می کند.
3-ارسال پیام تبریک و تهنیت در مناسبت های مختلف
6-هنگامی که شعبه جدیدی افتتاح می کنید یا تسهیلاتی برای فروش کالاها در نظر میگیرید پیام حاوی تغییرات ایجاد شده برای مشتری ارسال کنید. با این روش به مشتری ثابت می کنید به فکر آسایش و راحتی او هستید.
7- تبريك مناسبتهای خاص مثل تولد و …
8- استفاده از سيستم پاسخگويی خودكار سیب اس ام اس پنل ،برای ارسال مشخصات كالاهای موجود . مثلا با ارسال عدد 1 مشخصات كالای X برای مشتری ارسال ميشود.

اين سيستم مناسب کلیه شرکت های بازرگانی و خدماتی در سرتاسر کشورمان ایران است كه مي تواند جداي از كاربردهايي كه ذكر بسياري از كاربردهاي مفيد ديگر هم داشته باشد . با راه اندازي اين سيستم براي شرکت خود ، شما به جمع سيستم هاي هوشمند پاسخگويي آنلاين خواهيد پيوست …

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید