افزونه پیامک گرویتی فرم-پیامک گرویتی فرم پارسی -سیب اس ام اس پنل

افزونه پیامک گرویتی فرم :

پیامک گرویتی فرم

افزونه پیامک گرویتی فرم

گرویتی فرم (گرویتی فرمز) یک افزونه بسیار قدرتمند برای وردپرس است که از یک فرمساز ساده فراتر هست چرا که با این افزونه هرنوع فرم با فیلدهای هوشمند و پیشرفته و باقبلیت اتصال به درگاه های مختلف ایرانی را میتوانید با چند کلیک بسازید و از آن برای فرم های رزرواسیون – اتوماسیون – سفارش به ازای پرداخت – آزمون – نظرسنجی و … استفاده کنید.

افزونه پیامک گرویتی فرم :

با استفاده از افزونه پیامک گرویتی قادر خواهید بود فرم خود را به پنل اس ام اس متصل کنید و بهنگام درج یک فرم در حالتهای مختلف به شماره های مدیران وبسایت کاربر یا هر فیلد شماره ای دیگر پیامک با تنظیمات انجام شده ارسال شود. و یا اگر فرم شما حالت پرداخت-خرید دارد به مدیر و کاربر موقع پرداخت موفق پیامک ارسال شود.

 

افزونه پیامک گرویتی فرم :

شما ابتدای کار باید یکبار افزونه رو تنظیم کنید . پس در تنظیمات عمومی افزونه شماره ارسال کننده ( که از وب سرویس بهتون داده میشه) و سپس شماره مدیران (هر تعداد مدیر که مد نظر دارید) رو به افزونه میدید .

اما حالا فرض کنید که شما دارای چندین شماره خط برای ارسال پیامک هستید (به عنوان مثال یک شماره ۱۰۰۰ و یک شماره ۵۰۰۰ خریداری کرده ایم)

حالا ۲ تا فرض زیر رو در نظر بگیرید :

۱ – اینکه شما قصد دارید برای فرم یا فرم های بخصوصی از شماره ۱۰۰۰ و برای برخی از فرم های دیگر از شماره ۵۰۰۰ هزار استفاده کنید .

۲- شاید دلتون بخواید برای یک یا چند فرم بخصوصی پیامک به مدیر های ۱ و ۲ بره و برای برخی فرم های دیگه پیامک به مدیر های مثلا ۳ و ۴ بره .

خب برای ۲ فرض بالا چاره اندیشیدم که در ادامه خواهید دید .

خب بعد از اینکه افزونه رو یکبار تنظیم کردید و فرم مورد نظرتون رو هم ساختید ، نوبت به اتصال فرم به افزونه پیامک میرسه .. که میتونید از قسمت فرم ها >> پیامک و افزودن جدید این کار رو انجام بدید .

شما ابتدا اون فرم مورد نظرتون که قراره پیامک بهش متصل بشه رو انتخاب میکنید .

حالا توی فیلد شماره فرستنده ، همون شماره فرستنده پیشفرضی که ست کرده بودید قابل رویت هست که همون طور که بالا ذکر کردم میتونید شماره پیشفرض رو تغییر بدید و شماره فرستنده دومتون رو وارد کنید . مثلا اگر شماره پیشفرض ۱۰۰۰ ست کردید و میخواید که برای این فرم از شماره ۵۰۰۰ پیامک ارسال بشه میتونید از این قسمت تغییرش بدید . اگرم که نمیخواد تغییر بدید میتونید با این قسمت کاری نداشته باشید و از همون حالت پیشفرض استفاده کنید .

برای قسمت شماره مدیران هم دقیق به همین صورت هستش . یعنی میتونید از شماره های پیشرض استفاده کنید و در غیر این صورت شماره های مدیران رو کم و زیاد کنید تا کلا تغییر بدید .

خب متن پیام هم که کاملا مشخصه … میتونید از برچسب های مورد نظر ، همانند برچسب هایی که توی اعلان ها و تاییدیه استفاده میکردید هم استفاده کنید .

فیلد شماره کاربر چیه ؟ شما داخل فرمتون یک فیلدی که مشتری یا کاربر قراره شماره اش رو داخلش وارد کنه قرار میدید و از اینجا هم همون فیلد رو بعنوان فیلد شماره کاربر انتخاب میکنید .

حالا اگرم خواستید یک نسخه از عین پیامکی که به مشتری ارسال میشه ؛ هم به یک شماره دلخواه ارسال بشه میتونید اون شماره رو توی فیلد شماره دریافت کننده دلخواه وارد کنید .

اما خب … فرض کنیم شما بخواید برای ارسال پیامک شرط تعیین کنید . مثلا اگر فلان شرط برقرار بود پیام به کاربر یا مدیر ارسال بشه و در غیر این صورت ارسال نشه .

مثلا شما یک چک باکس داخل فرمتون گذاشتید با عنوان میخواهم پیامک را دریافت کنم . و حالا انتخاب رو به خود کاربر واگذار میکنید که در صورتی که تیک بله رو بزنه پیامک رو دریافت کنه .

اما خب فرض کنید . شما بخواید یک اطلاعیه یا خبری رو به همه مشتری هاتون یا فقط برخی از مشتری هایی که مد نظر دارید ارسال کنید .

برای این کار کافیه به صندوق ورودی مراجعه کنید . تیک پیام های ورودی مد نظرتون رو وارد کنید و از دکمه ارسال پیامک به موارد انتخاب شده استفاده نمایید تا به صفحه ای هدایت بشید که شماره گیرنده ها همون شماره هایی است که تیکشون رو زدید …

خب تصویر زیر هم مربوط به جزییات پیامک در هر پیام ورودی رو نشون میده :

افزونه پیامک گرویتی فرم

همونطور که می بینید یک قسمت اضافه شده که شماره کاربر رو نشون میده که میتونید در صورت لزوم ویرایشش کنید .

یک باکس ارسال پیامک هم تعریف کردیم که میتونید پیام مورد نظرتون رو به کاربر بفرستید .

برای فرستادن هم میتونید از یکی از شماره فرستنده هایی که برای فرم ست شده به دلخواه استفاده کنید .

این نکته رو هم بگم تمام پیام هایی که به کاربر یا مدیر هر فرم ارسال میشه داخل یادداشت های هر پیام ورودی ذخیره میشه تا دفعات بعدی در صورت لزوم بتونید بهشون دسترسی پیدا کنید .

حتی اگر به هر دلیلی (کمبود اعتبار ، نام کاربری و پسورد پنل پیامکی اشتباه و …) پیامک ارسال نشه ، دلیلش داخل یادداشت ها نشون داده میشه ..

افزونه پیامک گرویتی فرم :

نیازمندی ها :

1 – همانطور که در فوتر این سایت هم ذکر شده باید PHP هاست حداقل 5.3 باشد که روی 99 درصد هاست ها همین گونه است !
2- گرویتی فرم حداقل 1.9.15 و ترجیحا نسخه آخر

توجه مهم :
هر سفارش تنها به یه نفر فروخته خواهد شد و خریدار مجاز است که مانند درگاه های پرداخت روی بی نهایت از سایت های خودش استفاده نماید و محدودیت استفاده ندارد ولی اجازه فروش و انتشار آن در سایت خود ، سامانه پیامکی خود و استفاده تجاری را نخواهد داشت . هر سایت سامانه پیامکی که این ماژول را در آزمایشگاه خود منتشر کند یا به کاربران خود بدهد در سایت معرفی خواهد شد و رضایت قبلی سو استفاده وجود ندارد .

نحوه دانلود پس از خرید :

بعد از خرید در صفحه فاکتور یک فرم وجود خواهد داشت که مستندات سامانه پیامکی را از آن طریق ارسال نمایید تا این پلاگین بر روی سامانه پیامکی دلخواه شما ست شده و پس از حداکثر 48 ساعت برایتان ارسال شود .

لینک خرید افزونه 

بعد از پرداخت هزینه در صفحه مربوط به دانلود افزونه ” درگاه پیامکی ” سیب اس ام اس پنل را انتخاب و دانلود نمایید.
جهت دریافت پنل پیامکی رایگان بعد از خرید افزونه از سایت مرجع با ما در ارتباط باشید.