پنل اس ام اس چیست؟ – سیب اس ام اس پنل

 پنل اس ام اس چیست ؟

سامانه ارسال پیامک از طریق اینترنت بدون شک بهترین و سریعترین نوع ارسال در بین ابزارهای مشابه مانند GSM Modem می باشد . مشتریان این نوع سامانه در هر کجا که دسترسی به اینترنت داشته باشند ، با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور اختصاصی و شخصیشان وارد فضای مجازی شده و با ابزار هایی که در اختیارشان قرار می گیرد اقدام به ارسال و دریافت پیامک می کنند .

شماره مجازی پیام کوتاه چیست ؟

شماره های مجازی پیام کوتاه مخصوص ارسال و دریافت پیامک از بستر اینترنت هستند و باید بوسیله نرم افزار استفاده شوند . این شماره ها با پیش شماره های 1000، 2000 و 5000 و3000 ارائه می شوند فاقد سیم کارت و سند هستند .
شماره های مجازی از 7 رقمی تا 14 رقمی هستند و بر اساس تعداد ارقام قیمت های متفاوتی دارند . البته در شماره های 8 رقمی و کمتر میزان روان خوانی و رند بودن شماره تاثیر بسزایی در قیمت دارد .

ارسال پیام کوتاه با مودم GSM چگونه است ؟

نرم افزارهایی برای ارسال پیام کوتاه از طریق مودم GSM وجود دارند که امکان ارسال پیامک را به صورت محدود فراهم می کنند . البته استفاده از مودم GSM تقریباً منسوخ شده است زیرا تلفن های همراه جدید قابلیت هایی به مراتب بهتر و پیشرفته تر از مودم های GSM و نرم افزارهای ارسال پیامک از طریق GSM دارند .

: معرفی خدمات

سیب اس ام اس پنل ارائه دهنده ی سامانه ارسال پیامک ، آماده ارائه خدمات نرم افزاری و مشاوره ای در این زمینه می باشد
  خدمات وب سرویس ( API )
  ارائه پنل نرم افزاری ارسال پیامک
  تولید نرم افزار های سفارشی
  فروش شماره اختصاصی
  فروش پیامک انبوه
  مشاوره پروژه های نرم افزاری

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید